8 největších bizarností roku: Nahá Luba Skořepová...kraťásky Heidi...

Ani letošní rok se neobešel bez bizarních výjevů ze života našich celebrit. Nad. těsných kraťáskách to letos nevychytala zpěvačka Heidi Janků (52). Přes stehna sice hodně krátké šortky nabízely dostatečnou volnost.

Heidi Janků nahá |

TOP nahé scény. Heidi Janků nahá kdysi a nyní! 07.11.2009 - Srovnejte erotické fotky zpěvačky Heidi Janků z roku 1990 a 2009.

- Oficiální prezentace

Zpěvačka Heidi Janků (48) se nechala nafotit úplně nahá! Za posledních dvacet let je to podruhé. „Spousta lidí mi stále říká, že skvěle vypadám. Ale přiznávám, že se mi svlékalo hůře než před dvaceti lety,“ svěřila se Blesku.

Heidi Janků |

Heidi vyhrála o prsa! Heidi vyhrála o prsa! Heidi Janků a její první selfíčko

Dnešní tisk: Paneláky možná památkou, nahá Heidi Janků -

Obyvatelé brněnské Lesné chtějí prohlásit své paneláky za památku. Heidi Janků nafotila akty.. Osmačtyřicetiletá zpěvačka Heidi Janků se pro Blesk svlékla a ukázala svoje tvary. "Spousta lidí mi stále říká, že vypadám skvěle. Ale

Heidi Janků myje auto. Nahá! - Celebrity -

Zpěvačka Heidi Janků se nikdy moc nebála. Třeba natočila videoklip, ve kterém vystupovala polonahá (ale vidět je dost!). A kde má metaforické záběry na řadicí páku.

Sexy 50 skoro nahé: Marcela Březinová (54), Heidi Janků (52...

I po padesátce, může mít žena dokonalé míry! Důkazem toho je Marcela Březinová. V. Nejodvážnější: Heidi Janků (52) - Moderátorka TV Barrandov se nestydí odhodit ani vrchní díl plavek a obléknout sexy tanga.

Heidi Janků: Nahá Heidi Janků: Její zarostlý klín rozpaluje...

Zpěvačka Heidi Janků (46) se stále může pochlubit dokonalou postavou. Před lety se zpěvačka nechala pro časopis Lucky Boy nafotit úplně nahá a její fotky, kde Heidi ukazuje svůj zarostlý klín, patří mezi nejdráždivější snímky.

Heidi Janků - Celebrity zpěvačky | Heidi Janků nahá (fotky...

Heidi Janků - Celebrity zpěvačky | Heidi Janků nahá (fotky, photos). Fotky celebrit, krásných holek a spousta zábavy -

Heidi Janků

Sexy 50 skoro nahé: Marcela Březinová (54), Heidi Janků (52) a další...